O xTrace

xTrace je výrobní systém z řady tzv. MES systémů. Jedná se o aplikaci, která sbírá veškerá možná data z výroby, řídí toky materiálů, zakázek a produktů ve výrobě, ukládá data pro zpětné dohledání a vytváří přehledné statistiky pro rychlé rozhodování při řízení výroby. Systém začíná a končí tam, kde začíná a končí výrobní proces s využitím dat pro sklady, fakturaci a obchodní zakázky.

Díky propojení s výrobními stroji jednak tyto stroje můžete ovládat (zakázat jim např.  práci při vložení nesprávného typu výrobku) a jednak i současně ukládat všechna data, která tento stroj posílá. Těchto údajů se využívá například pro zpracování statistik zmetkovitosti produktu vůči určitému typu strojů (pracovišť). Díky tomu, že pracoviště mají různé typy pracovních režimů - normální, servisní, testovací, apod. - můžete velmi jednoduše vybrat nejméně problematický stroj (pracoviště) pro vaši zakázku snů.

Chcete najít všechny špatně vyrobené kusy ze včerejšího dne, týdne, měsíce, nebo třeba i roku? A seřadit je třeba podle typu produktu? Otázka vteřin! Víte, který pracovník se nejvíce podílel na vaší důležité zakázce? Zajímá Vás Paretův diagram četnosti chyb pro jednotlivé vyráběné produkty? A jejich rozdělení třeba podle pracovišť? Právě pro Vás je určen náš výrobní systém xTrace.

Možná se ptáte, proč právě výrobní systém od nás. Vždycky je to volba osobních preferencí, nicméně naším zaměřením je jednoduchost a rychlost. Rychlost při dodání systému a jednoduchost nastavení, při používání systému. Jedno z naprosto limitujících faktorů dnešní doby je rychlost a jednoduchost při případných problémech. Pro software i hardware námi dodávaný jsme my Vaším partnerem v nouzi! Vyhnete se tím nákladné a náročné komunikaci se zahraničím partnerem, obzvlášť jedná-li se o zcela jednoduchou výměnu snímače čárového kódu.

Díky dvacetiletým zkušenostem v oboru a metodám, které jsme pro xTrace vytvořili, umíme velmi rychle reagovat na Vaše požadavky týkající se změn v chodu výroby (a tedy funkcionalitě výrobního systému). Pokud chcete výrobní systém, s nímž chcete komunikovat česky, anglicky, slovensky, …, chcete investovat efektivně nikoliv neúčelně prohospodařit nemalé finanční prostředky a víte, že výroba je neustálá změna, pak je výrobní systém xTrace pro Vás to pravé.